Bestuursleden en 2e secretaris gezocht


Vacature: Bestuurslid/Bestuursleden met hart voor de wijk. Wij zijn op zoek naar enthousiaste leden die plaats willen nemen in het bestuur van onze Wijkvereniging. Wat te doen: De taken van een bestuurslid worden in overleg met de andere bestuursleden vastgesteld, zodat u de functie kunt aanpassen aan uw interesses, talenten en de tijd die u er aan kunt besteden. In de praktijk betekent dit: vergaderen, meedenken, organiseren, meehelpen. Vacature: 2e Secretaris M/V Als 2e secretaris houdt u onze website en Facebook bij en maakt u de wijkkrant, die 4 keer per jaar huis aan huis bezorgd wordt. U denkt met ons mee over de te nemen besluiten en hoe dit bekend te maken. Wij vergaderen 1 keer per maand op maandag of woensdagavond. Wie zoeken we: Een collega die nauwkeurig, besluitvaardig en representatief is en de Nederlandse taal in woord en geschrift beheerst. U bent in staat om in teamverband samen te werken en werkt graag met internet en email. Wat te doen: Samen met het bestuur onderhoudt u contacten met andere organisaties en overheden. De werkzaamheden zijn voor een groot deel zelf in te plannen en bedragen ongeveer 4 uur per week. De andere bestuursleden zullen u de eerste tijd begeleiden en zorgen dat u alle ins en outs van onze vereniging leert kennen. We vergaderen 1 keer per maand op maandag of woensdagavond Voor informatie: Voor informatie: Mieke Hoeve , 070-3272483 voorzitter@ons-tolhuis.nl of Joke de Keyzer, 070-3938427 penningmeester@ons-tolhuis.nl of Fia Vader, 070-3274568 bestuurslid1@ons-tolhuis.nl